O Nas

Nasza przewaga

Elterma zrzesza ludzi kreatywnych, którzy posiadają bogate doświadczenie z zakresu obróbki cieplnej i zagadnień z nią związanych, co pozwala przedstawiać klientom standardowe i niestandardowe rozwiązania, które są niezawodne i łatwe w utrzymaniu.

Nasza wiedza i reputacja w branży stawia Eltermę na pozycji godnego partnera biznesowego, z którym można osiągać zamierzone cele krótko i długoterminowe.

Pracownicy Eltermy mają wieloletnie relacje z klientami, które są wartością jaką wnosimy. Elterma posiada kontakty na całym świecie w obszarze obróbki cieplnej, dzięki czemu jesteśmy sprostać Państwa wyzwaniom produkcyjnym.

Od koncepcji, przez uruchomienie, aż po wsparcie posprzedażowe – Elterma współpracuje z klientami w celu osiągnięcia długoterminowego sukcesu.

Relacje z klientami

W firmie Elterma bardzo mocno wspieramy nasze relacje z klientami, oferując im przy tym rozwiązania odpowiednio dopasowane do ich potrzeb w zakresie obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej. Nasze rozwiązania oparte są na niezawodności, pomysłowości wynikającej z wieloletniego doświadczenia zespołu. Również zapewniamy wsparcie techniczno-technologiczne na drodze ciągłej współpracy przed i posprzedażowej.

Doświadczenie

Siłą Eltermy jest ponadprzeciętna wiedza z zakresu konstrukcji urządzeń i procesów w nich realizowanych. Każdy projekt traktujemy indywidualnie.

Indywidualne podejście

Nasza oferta dotyczy projektów pieców atmosferowych i próżniowych, jak również zapewniamy niestandardowe rozwiązania. Elterma swoim klientom daje wsparcie serwisowe jak również oferuje usługi modernizacji i przebudowy.

Wsparcie techniczne

Elterma oferuje wewnętrzne wsparcie techniczne, jak i technologiczne. Nasza wykwalifikowana kadra inżynierska posiada bardzo wysokie kompetencje, co przekłada się na szybki czas reakcji i udzielenie merytorycznej odpowiedzi. Takie podejście skraca czas przestojów i związanych z tym wydatków klientów. W przypadku, kiedy wsparcie telefoniczne jest niewystarczające, Elterma wysyła na miejsce serwis, który sprawdza, testuje i ponownie uruchamia urządzenie.